Call: 067 200 2474 contact@ahrs.al

Expertë Në Punësime Dhe Kualifikime Profesionale

Për më shumë se 10 vite, kemi mbyllur me sukses projekte të rëndësishme punësimi me kompanitë më të mirënjohura shqiptare dhe ndërkombëtare. 

Ne ushtrojmë aktivitetin tonë në të gjithë sektorët dhe industritë.

PUNËDHËNËSIT

Na kontaktoni për të marrë shërbimet tona.

PUNËMARRËSIT

Klikoni më poshtë për të parë pozicionet e lira.

 

Shërbimet Tona

 

PunËsim (brenda dhe jashtË Vendit)

KËrkim Ekzekutiv (Headhunting dhe Rekrutim)

h

KUrse PROFESIONALE

+

SHëRBIME ASEKONDIMI (STAFF LEASING)

Trajnime

R

Këshillim Kariere

Partneret Tane

  • No Record Sorry!  Does not match record with your keyword Change your filter keywords to re-submit OR Reset Filters

Të Rejat dhe Artikuj

1xbet ﹣sports Betting Programs On Google Pla

1xbet ﹣sports Betting Programs On Google Play1xbet Nigeria Web Site 1xbet Ng Evaluation, Online Sports BettingContentGo To The 1xbet Apps Section Within The Bookmaker’s WebsiteWhy Will Be My 1xbet App Not Opening On My Phone? Live CasinoDeposit And Disengagement In...

1xbet Türkiye Spor Bahisleri, 1xbet Canli Bahis Sit

1xbet Türkiye Spor Bahisleri, 1xbet Canli Bahis Site1xbet: Türkiye'nin En Güvenilir Canlı Bahis Sitesi 1xbet GirişContentAndroid IçinHangi Müsabakalara Bahis Yapabilirim? Bet Mobil Giriş Adresi Nereden Bulunur? Bakiyenizi Yenileme Empieza Bc 1xbet’ten Kazançlarınızı...

Cassino Kto Jogos Sobre Cassino Online Simply No Brasi

Cassino Kto Jogos Sobre Cassino Online Simply No BrasilOs 10 Melhores Cassinos Online Do BrasilContentSite Cassino Online Script Casino Monte Seu CassinoApostas Para Spread De PontosBlackjack OnlineQual É O Melhor Jogo De Cassino Para Ganhar Dinheiro? Outros...

Mostbet Tr Resmî Web Sitesinde Giriş Ve Kayıt Olm

Mostbet Tr Resmî Web Sitesinde Giriş Ve Kayıt OlmaMostbet İncelemesi 2024 » Spor Bahisleri, Giriş & Oyunlar"ContentMostbet Resmi Web SitesiMostbet Uygulamasının Bonusunu Nasıl Kullanabilirim? Spor BahisleriMostbet’te Spor Bahisleri Nasıl Yapılır? Mostbet Türkiye...

Лучшие Онлайн Казино Рейтинг Топ Казино Для Игр

Лучшие Онлайн Казино Рейтинг Топ Казино Для ИгрыРейтинг Надежных Онлайн Казино Лучшие Топ Клубы РоссииContentJet Casinoэти Виды Игр доступны На Сайте Slotcity%3FPeйтинг Лучшиx Oнлaйн Кaзинo 2024 ГoдaОбзор 3348 Веб Сайтов Интернет Казино Онлайн%2C и 38 Странах...

Na Ndiqni Në:

Na Kontakto në:

Cel: 067 200 2474
Email:  stafi@ahrs.al
Na Vizitoni: Rruga e Barrikadave, Vila 158, Kati II-te, Tirane, Shqiperi.