Call: 067 200 2474 contact@ahrs.al

Expertë Në Punësime Dhe Kualifikime Profesionale

Për më shumë se 10 vite, kemi mbyllur me sukses projekte të rëndësishme punësimi me kompanitë më të mirënjohura shqiptare dhe ndërkombëtare. 

Ne ushtrojmë aktivitetin tonë në të gjithë sektorët dhe industritë.

PUNËDHËNËSIT

Na kontaktoni për të marrë shërbimet tona.

PUNËMARRËSIT

Klikoni më poshtë për të parë pozicionet e lira.

 

Shërbimet Tona

 

PunËsim (brenda dhe jashtË Vendit)

KËrkim Ekzekutiv (Headhunting dhe Rekrutim)

h

KUrse PROFESIONALE

+

SHëRBIME ASEKONDIMI (STAFF LEASING)

Trajnime

R

Këshillim Kariere

Partneret Tane

  • No Record Sorry!  Does not match record with your keyword Change your filter keywords to re-submit OR Reset Filters

Të Rejat dhe Artikuj

Türkiye Mostbet Bahisçisinin Inceleme

Türkiye Mostbet Bahisçisinin IncelemesMostbet'i Keşfetmek: Daha Önce Hiç Olmadığı Gibi Bahis YapmakContent"mostbet AzMostbet Yukle ᐈ Android, Ios Mostbet Indir Azərbaycan ÜçüGiriş YapMostbet In TurkeyHoş Geldiniz BonuslarıMostbet Azerbaycan ᐈ Onlayn Casino Oynayın...

1win Casino Games Play Online Within Indi

1win Casino Games Play Online Within IndiaPlay 1win Online Casino With Regard To Real Money 200% Welcome BonusContentDownload The Apk File Express BonusIn Casino Games And SoftwareLive Seller GamesIn: Online Betting & Casino In MalaysiaHow Start Gambling In 1win...

Mostbet’ten Nasıl Para Çekili

Mostbet'ten Nasıl Para ÇekilirSayfa Bulunamadı Resmi Internet Sitesi Online MağazaContentRelated Companies In Order To Mostbet AviatorMostbet Güvenilirmi Ile İlgili En İyi Anlaşma نهدي للاستشارات التعليمية و الجامعيMostbet Türkiye Bahis Platformunun 2023 Yılında...

Na Ndiqni Në:

Na Kontakto në:

Cel: 067 200 2474
Email:  stafi@ahrs.al
Na Vizitoni: Rruga e Barrikadave, Vila 158, Kati II-te, Tirane, Shqiperi.